KRUS konkurs410

Informujemy, że został ogłoszony II Ogólnopolski Konkurs dla Dzieci na Rymowankę  o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym.

obrońcom

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, którzy po latach zapomnienia wrócili do szerokiej świadomości historycznej Polaków. To dzień pamięci Bohaterów, którzy często płacili życiem za marzenia o wolnym kraju.

Policja 450

W uznaniu dla Policjantów Komisariatu Policji w Nowogrodźcu, pod kierownictwem Pana Komendanta Jacka Jaworskiego, za ofiarną służbę na rzecz poprawy bezpieczeństwa Mieszkańców Gminy i Miasta Nowogrodziec, Robert Relich burmistrz Nowogrodźca symbolicznie przekazał klucze do samochodu policyjnego na ręce inspektora Norberta Kurendy, Komendanta Powiatowego Policji  w Bolesławcu.

Hydro tech IBOK410

Informujemy, że Spółka Hydro - Tech w Nowogrodźcu uruchomiła dla swoich klientów Internetowe Biuro Obsługi Klienta. Bez wychodzenia z domu logując się do systemu można załatwić wiele spraw będących w kompetencji HydroTech.

PSZOK

Informujemy, że od dnia 01 marca 2021 roku następuje zmiana godzin otwarcia Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) przy ul. Strzeleckiej 24 w Nowogrodźcu.